Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Свалявські ювенали відвідали діток із реабілітаційного центру

листопада 09
17:02 2018

 

У центрі виховуються діти вилучені з неблагополучних сімей та сироти. Інспектор ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Мирослава Іляшевич часто навідується в гості до центру. Цього разу правоохоронець поспілкувалась з дітьми віком 8-14 років. 

Під час зустрічі  вона розповіла хлопцям та дівчатам про їх права та обов'язки, а також наголосила на необхідності дотримання правил поведінки на дорозі, у побуті, про наслідки вживання шкідливих звичок у підлітковому віці, тощо. 

Також гостя поспілкувалась з дітьми щодо  їхнього навчання у школі, поведінки, їх успішності. Присутні   були активними та постійно задавали питання, моделювали різні ситуації та з цікавістю слухали поради і настанови поліцейської. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/yuvenalna-policziya/yuvenalni-policzejski-vidvidali-ditok-reabilitaczijnogo-czentru-u-svalyavi/

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...