Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Вівторок, 26 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Свалявські ювенали відвідали діток із реабілітаційного центру

листопада 09
17:02 2018

 

У центрі виховуються діти вилучені з неблагополучних сімей та сироти. Інспектор ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Мирослава Іляшевич часто навідується в гості до центру. Цього разу правоохоронець поспілкувалась з дітьми віком 8-14 років. 

Під час зустрічі  вона розповіла хлопцям та дівчатам про їх права та обов'язки, а також наголосила на необхідності дотримання правил поведінки на дорозі, у побуті, про наслідки вживання шкідливих звичок у підлітковому віці, тощо. 

Також гостя поспілкувалась з дітьми щодо  їхнього навчання у школі, поведінки, їх успішності. Присутні   були активними та постійно задавали питання, моделювали різні ситуації та з цікавістю слухали поради і настанови поліцейської. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/yuvenalna-policziya/yuvenalni-policzejski-vidvidali-ditok-reabilitaczijnogo-czentru-u-svalyavi/

Подібні новиниПопулярні новини

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

    Соціально

  Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках ...