Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
Середа, 24 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

На базі мукачівської школи запрацював «Шкільний патруль» (Фото)

листопада 07
15:40 2018

 

Сьогодні, 7 листопада, у Мукачівській ЗОШ №1 імені О.С.Пушкіна відкрили новий проект "Children patrol police", інформує управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому.

Його діяльність спрямована на пропаганду вивчення та дотримання правил дорожнього руху і проведення профілактичної роботи між учнями та молоддю з метою профілактики проявів протиправної поведінки та попередження злочинів у дитячому середовищі.

До "Children patrol police" входять діти, віком від 11 до 16 років. Саме вони будуть дивитись за порядок в школі та на різних освітянських заходах.

Зазначимо, що із вітальним словом до присутніх виступила начальник управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому – Катерина Кришінець-Андялошій

Вона побажала новим поліцейським гарної роботи та успіхів, а школярам підтримки до свої друзів та гарної поведінки.

Зауважимо, що попередньо юні поліцейські пройшли навчання, а вже сьогодні склали присягу. Наразі це перший заклад освіти міста, де функціонує "Children patrol police"

 

Подібні новиниПопулярні новини

У Рівному семеро осіб захопили офісне приміщення (Фото)

    У

  Молодики вчора, 22 квітня, просто відібрали в охоронця ключі від офісу та зачинились зсередини, інформує відділ комунікації поліції Рівненської ...