Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Чому влада просить рівнян зберігати спокій

листопада 06
16:05 2018

Відповідно з дорученням прем`єр-міністра України, 13 листопада нинішнього року на Рівненській АЕС планується проведення загальностанційного протиаварійного тренування, спільно з органами управління та силами цивільного захисту Рівненської області.

До тренування залучатимуться керівний склад та персонал аварійних груп та бригад електростанції, а також місцеві органи управління цивільного захисту та евакуаційні органи населених пунктів зони спостереження РАЕС. Захід проводиться з метою збереження життя та здоров'я людей, підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення та територій у випадку надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, повідомляє "ВСЕ".

Під час тренування відбудеться практичне відпрацювання заходів з оповіщення органів управління цивільного захисту, оповіщення та інформування населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, укриття в захисних спорудах цивільного захисту, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, здійснення евакуації, забезпечення публічної безпеки та порядку, а також навчання населення діям у надзвичайній ситуації (при загрозі та виникненні радіаційної аварії).

Увага! В ході тренування всі дії будуть виконуватись умовно, тож просимо населення зберігати спокій.

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...