Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді пройшов Міжнародний фестиваль пісні і танцю "Хвилі Охриду" (Фото)

листопада 03
17:17 2018


З 26 по 29 жовтня в Ужгороді проходив п'ятий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості. „Яскрава країна". Більше 1000 учасників з різних регіонів України, Словаччини, Молдови та Македонії завітали до столиці Закарпаття: 36 хореографічних колективів, близько 80 вокалістів,професійне журі з Італії, Словаччини, Молдови, та України. В рамках фестивалю пройшов і Міжнародний фестиваль пісні і танцю "Хвилі Охриду"(Македонія), метою якого є розвиток хореографічного, вокального, інструментального дитячого та юнацького мистецтва; обмін творчим досвідом і творчими досягненнями між колективами, керівниками і встановлення творчих контактів; підвищення професійного рівня керівників-педагогів дитячих колективів, але основне – це підтримка талановитих дітей та молоді, виховання у них художнього смаку.
Вихованці „ ПАДІЮНу", за традицією, теж взяли участь у цьому масштабному дійстві, зокрема, це вокалісти художнього зразкового колективу продюсерський центр „ ПАДІЮНу" - Каріна Корнута, Олександр Князєв, Царенко Анна, Гирич Аліна під керівництвом викладачів Олени Єгорової та Сабат Наталії. Сашко був наймолодшим учасником серед вокалістів (6 років), вперше у житті брав участь у конкурсі, старанно готувався і таки виборов І-місце на Міжнародному фестивалі пісні і танцю "Хвилі Охриду" (Македонія) і ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава Країна" у молодшій категорії. А ось Каріна Корнута вже не вперше на таких масштабних конкурсах. В категорії 10- 13 років Каріна отримала І місце від журі фестивалю "Яскрава країна" і ІІ місце на фестивалі "Хвилі Охриду". Яскраво засвітились на масштабних фестивалях зірочки: Царенко Анна – І місце на "Яскравій Країні", ІІ місце - "Хвилі Охриду", Гирич Аліна - ІІ місце на "Яскравій Країні", І місце - "Хвилі Охриду".
Прес-служба Падіюну

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...