Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
Середа, 24 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді пройшов Міжнародний фестиваль пісні і танцю "Хвилі Охриду" (Фото)

листопада 03
17:17 2018


З 26 по 29 жовтня в Ужгороді проходив п'ятий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості. „Яскрава країна". Більше 1000 учасників з різних регіонів України, Словаччини, Молдови та Македонії завітали до столиці Закарпаття: 36 хореографічних колективів, близько 80 вокалістів,професійне журі з Італії, Словаччини, Молдови, та України. В рамках фестивалю пройшов і Міжнародний фестиваль пісні і танцю "Хвилі Охриду"(Македонія), метою якого є розвиток хореографічного, вокального, інструментального дитячого та юнацького мистецтва; обмін творчим досвідом і творчими досягненнями між колективами, керівниками і встановлення творчих контактів; підвищення професійного рівня керівників-педагогів дитячих колективів, але основне – це підтримка талановитих дітей та молоді, виховання у них художнього смаку.
Вихованці „ ПАДІЮНу", за традицією, теж взяли участь у цьому масштабному дійстві, зокрема, це вокалісти художнього зразкового колективу продюсерський центр „ ПАДІЮНу" - Каріна Корнута, Олександр Князєв, Царенко Анна, Гирич Аліна під керівництвом викладачів Олени Єгорової та Сабат Наталії. Сашко був наймолодшим учасником серед вокалістів (6 років), вперше у житті брав участь у конкурсі, старанно готувався і таки виборов І-місце на Міжнародному фестивалі пісні і танцю "Хвилі Охриду" (Македонія) і ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава Країна" у молодшій категорії. А ось Каріна Корнута вже не вперше на таких масштабних конкурсах. В категорії 10- 13 років Каріна отримала І місце від журі фестивалю "Яскрава країна" і ІІ місце на фестивалі "Хвилі Охриду". Яскраво засвітились на масштабних фестивалях зірочки: Царенко Анна – І місце на "Яскравій Країні", ІІ місце - "Хвилі Охриду", Гирич Аліна - ІІ місце на "Яскравій Країні", І місце - "Хвилі Охриду".
Прес-служба Падіюну

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

У Рівному семеро осіб захопили офісне приміщення (Фото)

    У

  Молодики вчора, 22 квітня, просто відібрали в охоронця ключі від офісу та зачинились зсередини, інформує відділ комунікації поліції Рівненської ...