Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

«Угорські мелодії» подарують слухачам шедеври Франца Легара

листопада 01
14:21 2018

Напевно, не знайдеться серед меломанів людей, байдужих до оперети. Цей жанр ввібрав у себе вокальну й інструментальну музику, театральне й танцювальне мистецтво, естрадні прийоми. А головне – зазвичай оперети пишуться на комічний сюжет і мають легкий, розважальний характер у поєднанні із традиціями академічної музики. Одним із найяскравіших майстрів у цьому жанрі є видатний угорський композитор Франц Легар. Це він подарував людству такі іскрометні, яскраві і самобутні оперети, як "Весела вдова", "Циганська любов",  "Фраскіта", "Джудітта" та ін. І саме творчість Легара, поруч із Ж.Оффенбахом і Й.Штраусом, принесла віденській опереті широке міжнародне визнання.

До 70-ї річниці від дня смерті цього великого композитора камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" Закарпатської обласної філармонії запрошує всіх на програму "Франц Легар: шедеври з оперет". У програмі – арії і сцени з кращих творінь цього автора, а також запальні угорські танці. Солісти – Оніко Нодь (сопрано), Іштван Халус (баритон), Катерина Гажо (фортепіано), Євген Цанько (акордеон), Агнеса Бачинська-Марошан (флейта). Керівник колективу – Діана Гавата. Ведуча – Наталія Сентимрей. Танцювальні композиції виконають Андріана Торбич та Ростислав Хмара. Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". Початок о 16.00.

Підготувала Таїсія Грись

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...