Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
Середа, 24 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

На Закарпатті посадовці отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

жовтня 31
18:50 2018

 

У середу, 31 жовтня, в приміщенні юридичного факультету в урочистій обстановці вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

Відкрив захід декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур, відмітивши, що у напрямку підвищення кваліфікації держслужбовців, насамперед є необхідним реформування організаційних, інституційних та нормативних основ.

- Важливим є оновлення застарілих та набуття зовсім нових знань, умінь, навичок особами, які "стоять на сторожі" прав і свобод людини, які реалізують загальний суспільний інтерес. Мова йде про публічну службу та публічних службовців, - підкреслив декан юрфаку, додавши: - Саме такими знаннями, які потрібні для успішної професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування у сучасних умовах, діляться працівники Ужгородського національного університету, реалізуючи програму підвищення кваліфікації службовців. Адже нові умови роботи, нові принципи і завдання, що стоять, зумовлюють і якісно нову систему підвищення кваліфікації".

Його слова доповнив перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Сливка, зазначивши що цьогоріч юридичний факультет спільно із факультетом суспільних наук УжНУ стали переможцями тендеру на виконання держзамовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції. Відтак, 64 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування нещодавно пройшли курс навчання. Це - перші випускники Навчально-наукового центру. Нині також проводиться навчання із підвищення кваліфікації  працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

Виголосили вітальні промови і керуючий справами виконавчого апарату обради Юрій Гузинець, керівник апарату ОДА Руслана Натуркач, доктор політичних наук, доцент Юрій Остапець.

- Нині відбувається докорінна зміна ролі та призначення публічної служби в нашій державі, - підкреслив у своїй промові Юрій Гузинець. - Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування переходить на якісно новий рівень. Публічний службовець, будучи представником держави чи місцевого самоврядування, служить не лише державі, а більш важливим цінностям та інтересам. Такою цінністю - є кожна людина, її права та інтереси. Відповідно, саме на забезпечення такого стану і спрямоване реформування, що відбувається у правовій, політичній, управлінській сферах.

До слова, торік на базі юридичного факультету створено Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців. Основні завдання структури – надання освітніх послуг публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування і працівникам фірм відповідно до законодавства; забезпечення науково-методичної, інформаційної, консультаційної допомоги органам державної влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, інформує прес-служба Закарпатської облради.

 

Подібні новиниПопулярні новини

У Рівному семеро осіб захопили офісне приміщення (Фото)

    У

  Молодики вчора, 22 квітня, просто відібрали в охоронця ключі від офісу та зачинились зсередини, інформує відділ комунікації поліції Рівненської ...