Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

На Закарпатті посадовці отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

жовтня 31
18:50 2018

 

У середу, 31 жовтня, в приміщенні юридичного факультету в урочистій обстановці вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

Відкрив захід декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур, відмітивши, що у напрямку підвищення кваліфікації держслужбовців, насамперед є необхідним реформування організаційних, інституційних та нормативних основ.

- Важливим є оновлення застарілих та набуття зовсім нових знань, умінь, навичок особами, які "стоять на сторожі" прав і свобод людини, які реалізують загальний суспільний інтерес. Мова йде про публічну службу та публічних службовців, - підкреслив декан юрфаку, додавши: - Саме такими знаннями, які потрібні для успішної професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування у сучасних умовах, діляться працівники Ужгородського національного університету, реалізуючи програму підвищення кваліфікації службовців. Адже нові умови роботи, нові принципи і завдання, що стоять, зумовлюють і якісно нову систему підвищення кваліфікації".

Його слова доповнив перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Сливка, зазначивши що цьогоріч юридичний факультет спільно із факультетом суспільних наук УжНУ стали переможцями тендеру на виконання держзамовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції. Відтак, 64 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування нещодавно пройшли курс навчання. Це - перші випускники Навчально-наукового центру. Нині також проводиться навчання із підвищення кваліфікації  працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

Виголосили вітальні промови і керуючий справами виконавчого апарату обради Юрій Гузинець, керівник апарату ОДА Руслана Натуркач, доктор політичних наук, доцент Юрій Остапець.

- Нині відбувається докорінна зміна ролі та призначення публічної служби в нашій державі, - підкреслив у своїй промові Юрій Гузинець. - Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування переходить на якісно новий рівень. Публічний службовець, будучи представником держави чи місцевого самоврядування, служить не лише державі, а більш важливим цінностям та інтересам. Такою цінністю - є кожна людина, її права та інтереси. Відповідно, саме на забезпечення такого стану і спрямоване реформування, що відбувається у правовій, політичній, управлінській сферах.

До слова, торік на базі юридичного факультету створено Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців. Основні завдання структури – надання освітніх послуг публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування і працівникам фірм відповідно до законодавства; забезпечення науково-методичної, інформаційної, консультаційної допомоги органам державної влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, інформує прес-служба Закарпатської облради.

 

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...