Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді відбувся обласний чемпіонат з пауерліфтингу (Фото)

жовтня 31
17:46 2018

 

  В ужгородському спортивному комплексі "Юність" пройшов чемпіонат Закарпатської області з пауерліфтингу з жиму лежачи й класичного жиму лежачи, в якому взяли участь понад 60 спортсменів, котрі представляли дев'ять адміністративно-територіальних одиниць краю.

      Несподіванкою турніру стало повернення на змагальний поміст після майже 3-річної перерви, пов'язаної з народженням двох дітей, майстра спорту України міжнародного класу, призерки чемпіонатів світу і Європи Єлізавети Рижак, котра представляла Баранинську ОТГ. Спортсменка впевнено перемогла в обох видах програми у ваговій категорії до 47 кг і з результатом 80 кг стала абсолютною чемпіонкою серед жінок. Серед представниць прекрасної статі чемпіонками з жиму лежачи у своїх вагових категоріях  стали студентка факультету здоров'я та фізичного виховання  Ужгородського національного університету Лілія Манзулич і Катерина Гунченко з факультету іноземної філології, котра також здобула "золото" й у другому виді програми.  У класичному жимі лежачи у своїх категоріях перемогли Габріела Бонь з Виноградівщини,  хустянки Ірина Сенкевич, Ольга Якоб  і майстер спорту України з Мукачева Катерина Пліс.  Кращою командою серед жінок в обох номінаціях виявилась  Баранинська ОТГ.

      Серед чоловіків у класичному жимі лежачи було показано низку високих результатів. У категорії до 59 кг впевнено переміг 18-річний Себастіан Мартон з Виноградівського району, котрий підняв 120 кг, що дорівнює його ж юнацькому рекорду України. З майстрівськими результатами у вагових категоріях до 83 і до 120 кг чемпіонами стали ужгородець Олександр Шляхта і мукачівець Василь Маєвський, котрі підняли відповідно 185 і 230 кг. Перемогу в інших вагових категоріях здобули Михайло Когут і Геннадій Чесаков з Мукачева, Степан Густа і Леонід Квятковський з Ужгорода та Михайло Булеца із Свалявського району. У жимі лежачи чемпіонами стали Себастіан Мартон, Степан Густа, Леонід Квятковський, Михайло Булеца, котрі зробили "золотий" дубль, мукачівці Мілан Бряник, Олександр Полажинець, представник Хуста Богдан Міговк та Ігор Коренюк з Воловеччини.  Абсолютну перемогу у своїх видах програми здобули Василь Маєвський і Богдан Міговк.

       Командну перемогу у "класиці" серед чоловіків святкувало Мукачево, на другому місці Ужгород, на третьому – Виноградівський район. У жимі лежачи кращою стала команда Ужгорода, друге місце у Мукачева, третє – у Хуста.

       Зараз кращі закарпатські пауерліфтери готуватимуться до Кубку України, що пройде у середині листопада у Коломиї.

 

 

                                                    Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтин

    

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...