Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

У лісі на Волині грибарка натрапила на екзотичне звірятко

жовтня 30
11:39 2018

Волинська письменниця і журналістка Наталія Лабнюк під час "тихого полювання" в лісі знайшла рідкісну червонокнижну тварину.

Збираючи гриби у Камінь-Каширському районі, жінка натрапила на гніздо соні лісової. Звірятко подібне на білку, але завбільшки з мишку. Зараз тваринка вже впала в зимову сплячку, тому від непроханої гості не втікала, повідомляє "Т1. УА".

Соня лісова більшу частину свого життя проводить уві сні. Вона залягає у сплячку в жовтні і спить аж до квітня. До тривалої сплячки тваринки готуються завчасно і грунтовно: добре від'їдаються насінням та ягодами, горіхами та жолудями. "Меню" доповнюють комашнею. Відтак до осені подвоюють свою масу.  Дбає соня і про затишне гніздечко, яке утеплює мохом, пухом і пір'ям. Жінка помилувалася тваринкою і поклала її назад у кубельце. Ще й прикрила листячком, щоб лісова красуня взимку не змерзла.

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...