Погода Ужгород, Закарпаття 7 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 20 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Валерій Пацкан: "Ми налаштовані на перезавантаження і якісні зміни"

жовтня 22
17:09 2018

 

Нині Рахункова палата України відзначає своє 22-річня. Наразі вона діє в оновленому складі. За матеріалами аудитів вже розпочато 12 кримінальних проваджень.

Петро Порошенко особисто привітав урядовців, які працюють в РП і підкреслив, що цінує їхню роботу і розділяє їхнє бачення щодо її розвитку.

Про це пише на своїй сторінці в ФБ голова РП Валерій Пацкан: "У своєму виступі я підкреслив, що Рахункова повинна сприяти належному фінансовому урядуванню на всіх рівнях. А отже повинна мати право перевіряти ефективність витрачання коштів з місцевих бюджетів. І Президент у своїй промові теж наголосив на важливості контролю коштів місцевих бюджетів, адже понад 51% коштів зведеного бюджету – це місцеві бюджети, це кошти ОТГ". 
"І ще один важливий момент", – зазначає очільник РП. – "Я переконаний, що статус члена Рахункової палати як представника органу вищого фінансового контролю не повинен бути менший, а навпаки – більший, ніж у всіх об'єктів контролю, яких ми перевіряємо".
 

Подібні новиниПопулярні новини

На Львівщині сталася смертельна ДТП

    На

На трасі "Смільниця – Старий Самбір" у місті Хирів на Львівщині сталася смертельна ДТП. Там 26-річний водій "Опель Астра" з одного з міст Самбірщини, не ...