Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
Неділя, 21 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді працюватимуть близько 140 нейрохірургів та невропатологів з України та з-за кордону

жовтня 18
18:59 2018

 

19-20 жовтняв Ужгороді працюватиме Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання нейроонкології", інформує прес-служба ОЦЗ у Закарпатській області.

Радіологи, рентгенологи, нейрохірурги та невропатологи з України,  Угорщини, Словаччини і Білорусії зберуться щоб обговорити сучасні можливості магнітно-резонансної томографії, зокремав  діагностиці онкологічних захворювань головного та спинного мозку дітей та дорослих. Окремо йтиметься про сучасні методики лікування онкопатологій.В рамках конференції передбачено низку круглих столів та панельних дискусійФахівці-медики та науковці ділитимуться своїм досвідом та вивчатимуть напрацювання колег у діагностиці та лікуванні пацієнтів з пухлинами нервової системи.

Захід проходитиме під головуванням президента Всеукраїнської асоціації рентгенологів України д.м.н. проф. Олени Шармазанової та президента асоціації радіологів д.м.н. проф.Тетяни Ялинської.

Також в роботі конференції візьмуть участь :

Заступник міністра охорони здоров'я  України Роман Ілик ,

генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Мирослав Мойжіта,

генеральний консул Угорської республіки в Ужгороді Бугайла Йожеф.

Очікується близько 140 гостей з усіх куточків країни та з-за кордону.

Організатори конференції: Асоціація радіологів України, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Обласна дитяча лікарня м. Мукачево,
ТзОВ "Сіменс медицина" м. Київ, Гуманітарна місія "SARA" (США),ТОВ МЦ "Діамед" м. Ужгород, Асоціація рентгенології Закарпаття, Асоціація нейрохірургії Закарпатської області, Факультет охорони здоров'я Пряшівського університету (Словацька Республіка),  Факультетська лікарня з поліклінікою ім. Й.А . Реймана у Пряшові(Словаччина).

Початок роботи конференції о 10.00, конференц-зал ОРК "Камелот"

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Автоаварія на Хмельниччині: травмовано пенсіонерку

    Автоаварія

  28-річний місцевий житель на автомобілі "ВАЗ 21099" скоїв наїзд на 61-річну жінку, яка вийшла на проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу, ...