Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Середа, 22 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Ужгородські рятувальники розпочали спільну акцію з місцевим "Барбосом"

жовтня 18
14:41 2018
 
Закарпатські рятувальники та Ужгородське товариство захисту тварин  "Барбос" започаткували спільний проект добра та милосердя: "Надзвичайні тварини від рятувальників". Кожного тижня ми будемо публікувати історії про пухнастих вихованців "Барбосу" та розповідати історію про ту чи іншу тваринку. Тож, якщо ви справжня людина з добрим серцем і хочете допомогти притулку "Барбос" або подарувати тварині дім, звертайтеся за телефонами 066-488-04-80 Ірина, або 095-501-85-05 Наталія.
Великі і малі, дорослі і зовсім юні, ці собаки та коти мріть про одне -  свою постійну та вірну сім'ю! Всі вони стерилізовані, щеплені та здорові. Можливо, вони і не мають батьків-чемпіонів та власних виставкових медалей, однак їх щирому серцю та відданості можуть позаздрити і породисті собаки та коти! Подаруйте щастя їм та собі, прихистіть тварину з "Барбосу", інформує прес-служба У ДСНС України у Закарпатській області.

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...