Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Як березнянські прикордонники у міні-футбол грали

жовтня 17
15:29 2018

 

З нагоди свят Покрови та Дня захисника України, прикордонники Великоберезнянщини вирішили долучитися до спортивного життя краю. На запрошення місцевої федерації футболу, спортсмени відділу "Великий Березний" позмагалися у першості з міні-футболу зі співробітниками інших правоохоронних органів та ветеранами ООС. І хоч турнір виграли ветерани-атошники, збірна прикордонників також посіла почесне третє місце. Як зазначили самі гравці, змагання видалися захоплюючими, настрій відмінним, а свято активним та незабутнім.
Захоплені грою, військові вирішили долучити до подібних змагань і малечу. Прикордонники відділення "Верховина Бистра" влаштували військово-спортивні ігри для учнів 6-9 класів місцевої школи. Завданням для школярів було показати свою вправність у розбиранні та збиранні зброї, виконанні патріотичних пісень та у спортивних іграх. Першість вибороли учні 8 класу Волосянківської ЗОШ, проте щасливими та задоволеними залишилися усі учасники. Наостанок, дітям розповіли про військове життя прикордонника та про історію підрозділу. 

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...