Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Вівторок, 26 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатські полісмени обговорили питання захисту інтелектуальної власності

жовтня 16
18:45 2018
 
У жовтні в Сваляві проходила ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі". Організатор конференції: Юридична компанія "СНК груп", в особі кандидата юридичних наук, доцента, адвоката Степана Литвина. Співорганізаторами виступили Господарський суд Закарпатської області, "УжНУ", Науковий парк "СИНЕРГІЯ", "Budapest Business School" та "Východoeurópskа agentúrа pre rozvoj n.o.". Загалом же участь в заході взяли три десятки учасників, серез яких і поліція Закарпаття, інформує ГУНП у Закарпатській області.
На конференції говорили про захист інтелектуальної власності в Україні, міжнародну співпрацю в цих питаннях та законодавчі аспекти регулювання прав авторів. Своїми баченнями ділилися науковці, представники бізнесу та правоохоронці. Поліція в свою чергу звернула увагу на те, що ведеться постійна робота для забезпечення прав інтелектуальної власності, проте досвід країн ЄС є дуже корисним в цьому напрямку діяльності. 

Формат зустрічі дозволяв не лише заслухати лекції, але й обговорити підняті на конференціях актуальні питання. 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

    Соціально

  Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках ...