Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
Неділя, 21 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

Увага, конкурс! «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

жовтня 15
16:00 2018


З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного виконавця та популяризації професії виконавця серед молоді, Закарпатська юстиція запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт "Портрет виконавця очима сучасної молоді", який оголосило Міністерство юстиції України.
До участі запрошуємо:
- дітей шкільного віку. Формат роботи: вірш, малюнок, есе;
- студентів. Формат роботи: вірш, брошура, буклет; презентація;
відеоролик.
Прийом конкурсних робіт здійснюється з 1 по 29 жовтня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області, за адресою: м. Ужгород, площа Народна, 4, каб. 665, контактний тел.: (0312) 63-05-74.

Конкурсні роботи необхідно передавати за вказаною адресою безпосередньо або через районні, міські відділи державної виконавчої служби Головноготериторіального управління юстиції у Закарпатській області.
1 листопада будуть визначені два переможці в області: школяр та студент.
1 грудня відбудеться визначення переможця Міністерством юстиції серед переможців конкурсу обласного етапу. А 17 грудня першими особами Міністерства юстиції України переможці будуть нагороджені дипломами на урочистій церемонії з нагоди святкування дня Державної виконавчої служби.
Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі "Бюлетень Міністерства юстиції України", на офіційному сайті Мінюсту та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції.

Прес-служба Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

Автоаварія на Хмельниччині: травмовано пенсіонерку

    Автоаварія

  28-річний місцевий житель на автомобілі "ВАЗ 21099" скоїв наїзд на 61-річну жінку, яка вийшла на проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу, ...