Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Увага, конкурс! «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

жовтня 15
16:00 2018


З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного виконавця та популяризації професії виконавця серед молоді, Закарпатська юстиція запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт "Портрет виконавця очима сучасної молоді", який оголосило Міністерство юстиції України.
До участі запрошуємо:
- дітей шкільного віку. Формат роботи: вірш, малюнок, есе;
- студентів. Формат роботи: вірш, брошура, буклет; презентація;
відеоролик.
Прийом конкурсних робіт здійснюється з 1 по 29 жовтня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області, за адресою: м. Ужгород, площа Народна, 4, каб. 665, контактний тел.: (0312) 63-05-74.

Конкурсні роботи необхідно передавати за вказаною адресою безпосередньо або через районні, міські відділи державної виконавчої служби Головноготериторіального управління юстиції у Закарпатській області.
1 листопада будуть визначені два переможці в області: школяр та студент.
1 грудня відбудеться визначення переможця Міністерством юстиції серед переможців конкурсу обласного етапу. А 17 грудня першими особами Міністерства юстиції України переможці будуть нагороджені дипломами на урочистій церемонії з нагоди святкування дня Державної виконавчої служби.
Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі "Бюлетень Міністерства юстиції України", на офіційному сайті Мінюсту та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції.

Прес-служба Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...