Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Вівторок, 21 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Павло Клімкін після засідання Товариства угорської культури сказав, що це була відверта розмова, якою він задоволений

жовтня 13
15:32 2018

Візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Ужгорода триває. Не так давно у приміщенні Художнього музею ім. Й.Бокшая завершилося засідання Товариство угорської культури ("КМКС"), у якому брав участь міністр. Після цього він та голова Товариства угорської культури Василь Брензович провели коротку зустріч із журналістами. Під час неї міністр Клімкін подякував Товариству за запрошення та розповів, що в понеділок знову буде мати зустріч із угорським колегою Петером Сіярто, оскільки "всі прекрасно розуміють, що потрібно зняти цей градус напруги". "Сьогоднішня зустріч була потрібна для розуміння того, як нам покращити українсько-угорські відносини. Я дуже задоволений сьогоднішньою розмовою, це була відверта розмова. Звісно, про ніяке видворення, депортацію чи інші ганебні терміни і дії стосовно закарпатських угорців не може йти мова. У нас є стаття закону, але я проти того, щоб зараз звинувачувати угорців, показувати на них пальцем, говорити про сепаратизм", – сказав Павло Клімкін.

Більше про конкретні домовленості та подальші кроки він обіцяв розповісти журналістам пізніше, після зустрічі з представниками усіх нацменшин Закарпаття і представниками різних релігійних конфесій.  

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...