Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Дорогу на Шипку ремонтуватимуть

жовтня 12
09:50 2018

Робочий проект на капітальний ремонт вулиці Мукачівській в селі Шенборн, який виготовили фахівці комунального підприємства "Мукачевопроект" отримав позитивний висновок експертизи.

Це дорога перебуває у вкрай занедбаному стані. 
Рішення про прийняття на баланс частини дороги по вулиці Мукачівська села Шенборн прийнято сесії міськради. Народні обранці звернулися до громади села Шенборн для передачі частини дороги до мікрорайону Шипка на баланс міста. Це дозволило місту профінансувати ремонті роботи цієї дороги.

Проектом передбачено   влаштування покриття із асфальтобетону  на  довжину вулиці – 424 метри. Ширину проїзної  - 6 метрів

По існуючуму асфальтобетонному покриттю робочим проектом передбачено вирівнювання профілю асфальтобетоном , а покриття влаштують  із гарячого щільного дрібнозернистого асфальтобетону товщиною 5 сантиметрів.

Проектом передбачено відновити асфальтобетонне покриття на автобусній стоянці, на з'їздах   буде покриття із асфальтобетону .

Мукачівська міськрада

Подібні новиниПопулярні новини

23-річна хмельничанка зарізала турецького далекобійника

    23-річна

  Потерпілий помер від значної крововтрати. Йому нанесли близько 20 ударів ножем у голову, шию та тулуб, зачепивши артерію. Він ще зміг вийти з машини в ...