Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Середа, 22 травня 2019 року
  Останні новини:
   

У Чернівцях пов’язали банду валютних грабіжників

жовтня 11
10:01 2018

Правоохоронці Житомирщини та Буковини викрили у Чернівцях банду, яка спеціалізувалась на нападах на валютників. П'ятьох членів ОЗГ затримали 10 жовтня в Чернівцях після скоєння ними чергового злочину.

У березні нинішнього року в Житомирі було скоєно зухвалий напад на приватного підприємця. Увечері, коли чоловік повертався додому, у під'їзді його будинку, на сходинковому майданчику троє незнайомців, застосувавши силу і сльозогінний газ, відібрали сумку. У ній потерпілий, який займається обміном валют, ніс кошти у гривнях та валюті на майже 8 мільйонів гривень, повідомляє "Дзеркало Полісся".

Всі обставини, з'ясовані на першому етапі розслідування, вказували на ретельну підготовку нападників та їх добру обізнаність.

Відтк, в результаті низки звірок, аналізів, моніторингів, експертних досліджень, а також інших дій непублічного характеру вдалося отримати свідчення протиправної діяльності злочинної групи.

10 жовтня у м. Чернівцях 5 членів банди були затримані відразу після вчинення ними жорстокого нападу на підприємця-валютника.

У підозрюваних вилучили значну суму готівки, щойно відібраної в потерпілого, мешканця Чернівців.

Того ж дня поліцейські провели понад десятка обшуків за місцями проживання підозрюваних. У результаті вилучили докази їх злочинної діяльності.

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...