У Хусті відбувся Відкритий кубок Закарпатської області з кікбоксінгу (Фото)

Опубліковано:

Ужгородські “Спортлідерці” здобули срібло, інформує прес-центр СК “Спорт-Лідер”.

За титул Чемпіона у спортивних боях боролися спортсмени різних вікових категорій. Хлопці та дівчата віком від 4 років до 20-ти років зійшлися у поєдинках та продемонстрували усю видовищність цього спортивного двоєборства.

Організаторами змагань виступили Федерація кікбоксингу “ІСКА” в Закарпатській області, Федерація кікбоксингу “WPKA” в Закарпатській області та Федерація змішаних єдиноборств “Закарпаття”. Підтримку надала Хустська міська рада.

Команда господарів Чемпіонату вкотре довела, що почувається впевнено на своїй території та виборола перше місце на Чемпіонаті. До слова, команда-переможець “Закарпатські ведмеді” сформована тільки рік тому, проте вміння опановувати себе та впевнено долати супротивника, для “ведмедів” стали визначальними у поєдинках.

Не залишилися поза увагою публіки і вихованці спортивного клубу “Спорт-Лідер”, тренером та ідейним наставником яких є Олександр Дорогін. Спортсмени здобули срібло.

“Спортлідерці” продемонстрували свої навички ведення боїв та впевнено посіли одразу кілька призових місць на обох Чемпіонатах, що відбувалися у Хусті протягом вихідних. Йдеться про  Відкритий кубок Закарпатської області з кікбоксінгу ISKA серед дітей, юнаків та дорослих, а також Відкритий чемпіонат міста Хуст зі змішаних єдиноборств.

Таблиця здобутків виглядає наступним чином:

Свалявчик Владислав: 1-ше місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт.

1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Костів Святослав: 2-ге місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Рудник Богдан: 2-ге місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Пристая Олександр: 1-ше місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 1-ше місце з кікбоксингу ISKA, розділ фул-контакт. 1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Лаврик Тимур: 2-ге місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Русанюк Євген: 3-тє місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Цица Ілля: 2-ге місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Антонь Володимир: 2-ге місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Рудник Максим: 2-ге місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Норенко Дмитро: 1-ше місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Качур Ерік: 1-ше місце з кікбоксингу ISKA, розділ лайт-контакт. 1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Легещич Дмитро: 1-ше місце з кікбоксингу ISKA, розділ фул-контакт. 2-ге місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Олійник Владислав: 1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Сукович Олександр: 1-ше місце в чемпіонаті м. Хуст з ММА.

Третє місце посіли бійці СК “Самурай” (Ужгород).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Майстерність проведення поєдинків бійцями “Спорт-Лідера” оцінив Президент клубу Євген Молнар:

“Насамперед хочу наголосити, що всі наші вихованці – великі молодці! Їх здобутки та перемоги – це черговий доказ того, що наша справа приносить позитивний результат. Підтвердженням цьому стали і суботні Чепіонати. Що ж, вітаю з перемогою, хлопці! Так тримати!”

Своє слово щодо майстерності тих, у кому виховує бойовий дух та залізну витримку сказав і тренер “Спорт-Лідера” Олександр Дорогін:

“Завдяки своїм старанням наші юні таланти привезли додому в свою скарбничку хто одну, хто дві, а хто навіть три призові медалі!

Не можемо не відчувати гордість за своїх хлопців, адже навіть в такому юному віці, вони доказують на кожних змаганнях, що вони достойні носити звання чемпіонів!
Попереду наступні чемпіонати, тому аналізуємо і виправляємо помилки, і знову в бій!