Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 19 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

У Луцьку відбулася акція протесту (Фото)

жовтня 09
16:31 2018

Члени профспілок Волині різних галузей сьогодні, 9 жовтня, долучилися до всеукраїнської акції протесту. Серед протестувальників - медики, освітяни, аграрії, працівники лісового господарства й інші, які приїхали в обласний центр з усієї області.

Мітинг розпочався близько 16.00 біля приміщення Волинської ОДА, повідомляє "ВН".
 

 

 


Акцію провели у зв'язку з рішенням уряду про формування бюджету країни на наступний рік.

Серед головних вимог протестувальників – забезпечення гідних умов праці. Зокрема, встановлення з 1 січня 2019 року мінімальної оплати праці не нижче 7700 гривень; недопущення зростання цін на природний газ, тарифів на електроенергію та житлово-комунальні послуги населенню; забезпечення в держбюджеті на наступний рік належних видатків на освіту, охорону здоров'я, соціальний захист, розвиток галузей економіки; встановлення у 2019 році розміру посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії на рівні трьох мінімальних заробітних плат та науково-педагогічного працівника на 25% вище; передбачення в державному бюджеті на наступний рік обсягів видатків на освіту не менше 7% ВВП замість запропонованих 6,13%; впровадження загальнообов'язкового медичного страхування тощо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатці матимуть вихідний у день вшанування пам’яті померлих

    Закарпатці

На Закарпатті День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль. ...