Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Середа, 22 травня 2019 року
  Останні новини:
   

У Луцьку відбулася акція протесту (Фото)

жовтня 09
16:31 2018

Члени профспілок Волині різних галузей сьогодні, 9 жовтня, долучилися до всеукраїнської акції протесту. Серед протестувальників - медики, освітяни, аграрії, працівники лісового господарства й інші, які приїхали в обласний центр з усієї області.

Мітинг розпочався близько 16.00 біля приміщення Волинської ОДА, повідомляє "ВН".
 

 

 


Акцію провели у зв'язку з рішенням уряду про формування бюджету країни на наступний рік.

Серед головних вимог протестувальників – забезпечення гідних умов праці. Зокрема, встановлення з 1 січня 2019 року мінімальної оплати праці не нижче 7700 гривень; недопущення зростання цін на природний газ, тарифів на електроенергію та житлово-комунальні послуги населенню; забезпечення в держбюджеті на наступний рік належних видатків на освіту, охорону здоров'я, соціальний захист, розвиток галузей економіки; встановлення у 2019 році розміру посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії на рівні трьох мінімальних заробітних плат та науково-педагогічного працівника на 25% вище; передбачення в державному бюджеті на наступний рік обсягів видатків на освіту не менше 7% ВВП замість запропонованих 6,13%; впровадження загальнообов'язкового медичного страхування тощо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...