Погода Ужгород, Закарпаття -0 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 12 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

В Івано-Франківську урочисто освятили унікальний храм

жовтня 08
11:42 2018

У неділю, 7 жовтня, в Івано-Франківську відчинила для вірян двері унікальна церква Пресвятого Серця Христа Чоловіколюбця і Блаженних Священномучеників Єпископів Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка.

Храм освятив Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин. Святиня сягає 33 метри і розташована на вул. Ленкавського, повідомляє "Бріз".

Святиня поєднала у собі елементи гуцульсько-бойківського храмобудівництва та сучасні урбаністичні технології. Оригінальний архітектурний проект створили фахівці Львівської Політехніки на чолі з професором Олегом Боднаром.

Церква – це також храм-пам'ятник нескореній Греко-Католицькій Церкві. Він посвячений Найсвятішому Серцю Христовому, під покровом якого Церква пережила півстоліття жорстоких комуністичних переслідувань у катакомбах та стала провісницею Незалежної України. Він водночас посвячений трьом героям віри, які не скорилися перед безбожним режимом і вибрали шлях мучеництва, мужньо пройшовши до кінця Хресною Дорогою Ісуса Христа і ставши вражаючим прикладом до наслідування. 

Подібні новиниПопулярні новини

У Чернівцях вранці "беха" на тротуарі збила пішохода (Фото)

    У

Сьогодні, 10 грудня, вранці на вул. Головній у Чернівцях сталася ДТП. Там автомобіль BMW збив пішохода на тротуарі і в`їхав у дерево, повідомляє "Сі ...