Погода Ужгород, Закарпаття 5 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 17 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

В Івано-Франківську урочисто освятили унікальний храм

жовтня 08
11:42 2018

У неділю, 7 жовтня, в Івано-Франківську відчинила для вірян двері унікальна церква Пресвятого Серця Христа Чоловіколюбця і Блаженних Священномучеників Єпископів Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка.

Храм освятив Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин. Святиня сягає 33 метри і розташована на вул. Ленкавського, повідомляє "Бріз".

Святиня поєднала у собі елементи гуцульсько-бойківського храмобудівництва та сучасні урбаністичні технології. Оригінальний архітектурний проект створили фахівці Львівської Політехніки на чолі з професором Олегом Боднаром.

Церква – це також храм-пам'ятник нескореній Греко-Католицькій Церкві. Він посвячений Найсвятішому Серцю Христовому, під покровом якого Церква пережила півстоліття жорстоких комуністичних переслідувань у катакомбах та стала провісницею Незалежної України. Він водночас посвячений трьом героям віри, які не скорилися перед безбожним режимом і вибрали шлях мучеництва, мужньо пройшовши до кінця Хресною Дорогою Ісуса Христа і ставши вражаючим прикладом до наслідування. 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині двоє молодиків сильно побили односельця (Фото)

    На

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що близько третьої години ночі у квартирі, яку винаймав 22-річного чоловік, пролунав дзвінок. Не очікуючи ...