Погода Ужгород, Закарпаття 16 °C
П'ятниця, 24 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Учні ужгородської школи спілкувалися з інспекторами ювенальної поліції (Фото)

жовтня 07
13:06 2018

Працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття провели урок на тему прав та обов'язків неповнолітніх для 11-класників. Заняття проходило в рамках Тижня правової безпеки.

4 жовтня для старшокласників Ужгородської загальноосвітньої школи №6 педагоги спільно з поліцейськими організували зустріч, присвячену правовому вихованню неповнолітніх.

Інспектори ювенальної превенції Лідія Мацецка та Дмитро Дан  розповіли слухачам про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену для неповнолітніх, які скоїли правопорушення. Окрім того, поліцейські розмовляли зі старшокласниками про захист їхніх власних прав та повагу до прав інших громадян України. 

Подібні заняття працівники поліції проводять у кожному навчальному закладі області. Адже правова освіченість та культура школярів є основою для створення та удосконалення держави із високим рівнем законослухняності та правопорядку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Подібні новиниПопулярні новини

Страшні наслідки негоди на Закарпатті (Фото)

    Страшні

Унаслідок сильних опадів, усього на території Закарпатської області підтоплено: 31 житловий будинок, 71 дворогосподарство, 818 Га сільгоспугідь, 170 Га пасовищ, а також ...