«День кар’єри ЄС» в УжНУ – десятки нових можливостей

Опубліковано:

Ефективні тренінги, цікаві презентації, невимушене спілкування з місцевими роботодавцями та представниками європейських міжнародних компаній і проектів – ось як пройшов “День кар'єри ЄС” 28  вересня у головному корпусі УжНУ.

Захід, що проводиться Інформаційним центром ЄС в УжНУ  у рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, знайшов чимало охочих студентів різних факультетів прийняти в ньому участь. Це і не дивно, адже проект дає можливість записатись на стажування, або ж пройти  співбесіду і знайти свою першу роботу в Україні чи за її межами.

На офіційному відкритті проекту виступив проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король. “Цей захід організовано для того, щоб студенти розуміли: університет сьогодні – це не тільки місце, де читають лекції та проводять практичні заняття. Це місце, де вас вчать бути успішними і місце, за допомогою якого ви зможете в майбутньому працевлаштуватися. Студенти шукають краще робоче місце, а роботодавці шукають кращих працівників, і це саме той проект, на якому ви зможете знайти один одного. Ми запросили найпопулярніших, найперспективніших роботодавців, з якими ви можете поспілкуватися, розпитати, які умови вони вам можуть запропонувати. Сьогодні проходять тренінги, які є безкоштовними. Я бажаю всім учасникам сьогоднішнього заходу плідного й корисного дня!”, – мовив звертаючись до студентів І.Король.

Долучився до вітань і заступник голови міської ради Олександр Білак: “Радий, що між роботодавцями і університетом існує тенденція тісної співпраці, до якої долучилась і міська рада. Ми започаткували разом з УжНУ стажування в Ужгородській міській раді “Перший кар'єрний крок”. Бажаю всім роботодавцях та студенткам багато ініціатив та успіху!”.

У заході взяли участь і представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, які інформували молодь про право кожного на безкоштовні юридичні консультації, роз'яснення, а законодавчо визначених категорій громадян – на захист інтересів у судах за рахунок держави та реалізацію проекту “Я маю право!”.

А безкоштовні тренінги, які запропонували пройти студентам УжНУ були дуже доцільними, адже на них навчали правильно комунікувати з майбутніми роботодавцями, створювати власні проекти, моделювати бізнесові активності, а також як убезпечити себе підчас працевлаштування.

 

 

Ганна Фельцан

Інформаційно-видавничий центр

Про Захід