Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді відбулося перше благодійне свято «Ужгородські поплавці» (Фото)

вересня 23
17:21 2018
Сьогодні, 23-го вересня, з 12 до 15 години на Кірпічці дітвора змогла не тільки спробувати самотужки повудити рибу, але й дізнатися, як це робити правильно, без шкоди для іхтіофауни та птахів водойм.
Захід організували Асоціація рибалок Ужгорода, спільно з Ужгородським районним та Ужгородським міським центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді. Не осторонь залишилися й ужгородські підприємці, які допомогли влаштувати для дітей солодкий стіл і підготували подарунки, дякуємо за смаколики Полонинський Хліб, за подарунки Дастор Ужгород, та улюблений магазин рибалок "Біг фіш" за підтримку та призи!
Свято вирішили влаштувати для усіх дітей, яких цікавить риболовля, і окремо волонтери приділили увагу групі дітей із родин соціально вразливих верст населення. Організатори переконані, що зацікавивши дітей риболовлею, їх хоч трохи, але можна вберегти від негативного впливу вулиці. Свято для дітей вдалося, малеча отримала купу гарних вражень!
 

 

 
Вікторія Жуйко-Сабо

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...