Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Ужгородські породілі вже отримали бебі-бокси (Фото)

вересня 19
18:32 2018

Перші ужгородські родини з народженими у вересні дітками сьогодні отримали бебі-бокси. "Пакунки маляти" – набори найнеобхідніших речей, підгузків, одягу, косметичних засобів запроваджено з 1 вересня з ініціативи українського уряду.

Оскільки доставка на місця по всій Україні дещо затрималася, в Ужгороді департамент соціального захисту населення міськради отримав перші бокси лише вранці, почали їх сьогодні передавати батькам, у яких діти народилися на початку вересня і які подали заяви про бажання отримати набір.

Перший "Пакунок маляти" мамі Вікторії, яка живе на вулиці Олександра Можайського, передав міський голова Богдан Андріїв. Богдан Євстафійович привітав родину з поповненням, побажав здоров'я, добробуту, а маленькому Артему – щасливого життя і Божої підтримки. Разом із мамою оглянули, що ж саме входить до набору. Жінка відзначила: все справді потрібне і дуже згодиться мамам, які виписуються з пологового.

Після хлопчика наступний бебі-бокс передали для дівчинки, яка нещодавно стала ще однією мешканкою ужгородської вулиці Петра Лінтура.

Наразі для Ужгорода надійшли лише перші понад два десятки "Пакунків маляти", очікується, що днями отримають і для жінок, що вже з 1 вересня стали мамами, і для всіх, хто надалі народжуватиме, а відтак і отримуватиме бебі-бокси безпосередньо в пологовому будинку.

Вартість речей у "Пакунку маляти" – близько 5 тисяч гривень, всі соціальні виплати при народженні дитини при цьому збережено, інформує прес-служба міськради.

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...