Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Львівські фіскали виявили чергову нелегальну АЗС у Сокалі (Фото)

вересня 19
17:01 2018

 

18 вересня 2018 року оперативниками Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області у м. Сокалі виявлено нелегальну АЗС, на якій здійснювалась реалізація дизпалива без дозвільних документів.

Описано автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тис.грн., 14-ти тонну цистерну з дизпаливом орієнтовною вартістю близько 420 тис.грн

Стосовно правопорушників складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП ("Порушення порядку провадження господарської діяльності"), а матеріали скеровано в Сокальський районний суд для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Загалом протягом вересня правоохоронцями фіскальної служби області виявлено 7 нелегальних АЗС, з яких у чотирьох випадках складено адміністративні протоколи, які скеровано до територіальних судів, а ще в трьох випадках, за результатами обшуків в межах кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених статтями 204 та 191 КК України вилучено і демонтовано автозаправні комплекси та 5,5 тисяч літрів дизпалива, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

 

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...