Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Що сьогодні у Львові зробив Порошенко (Фото, Відео)

вересня 19
16:21 2018

Сьогодні, 19 вересня, Президент України Петро Порошенко урочисто відкрив 25 ювілейний Book Forum у Львові.

Глава держави підкреслив символічність проведення форуму видавців, адже українське книговидання ще у 15 столітті розпочалося саме у Львові з відкриття перших друкарень, інформує "Дивись інфо".

"Саме з тих часів Львів став в Україні містом з широко відкритими воротами для європейської культури. Україна змінюється, змінюється і наш форум. Цього року він оновився і став BookForumLviv. Це не просто нова назва – це нова амбіція, заявка на створення активного культурного перехрестя в Центральній Європі", – переконаний Президент України.

"25 років – це досить поважний вік для літературного фестивалю, враховуючи те, що становлення саме припало на час криз та перетворень. Україна змінюється і змінюється наш форму. Цього року він оновився і став – "Book Forum". Це не просто нова назва, – це нова амбіція", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, що 25 Book Forum триватиме з 19 по 23 вересня. Цьогоріч організатори підготували понад 900 цікавих подій, презентацій та дискусій.

Відео з форуму ТУТ

 

Подібні новиниПопулярні новини

23-річна хмельничанка зарізала турецького далекобійника

    23-річна

  Потерпілий помер від значної крововтрати. Йому нанесли близько 20 ударів ножем у голову, шию та тулуб, зачепивши артерію. Він ще зміг вийти з машини в ...