Погода Ужгород, Закарпаття 14 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 24 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Прикордонні формальності під час Дня українсько-польського Дня добросусідства забезпечили військовослужбовці Чопського загону

вересня 16
13:20 2018

Режимні заходи та пропускні операції під час проведення українсько-польського Дня добросусідства успішно забезпечили учора прикордонники  Чопського загону.

Міжнародний захід, відновлений після шістнадцятирічної перерви, провели на території тимчасового переходу в районі 127-го прикордонного знаку поблизу с. Лубня Великоберезнянського району. До урочистостей долучилися представники органів влади прикордонних регіонів України та Польщі, громадських організацій, прикордонної та митної служб дипломатичних та консульських установ, зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця та Перший секретар посольства Андрій Кучеренко.

З метою забезпечення безперебійного пропуску гостей свята  безпосередньо на кордоні було облаштовано мобільний комплекс прикордонного контролю та виставлено додаткові прикордонні наряди. Усього  військовослужбовцями  Чопського загону було оформлено 403 особи, з яких 202 іноземці. У ході святкової програми учасникам урочистостей також було представлено прикордонне відомство та здобутки Чопського прикордонного загону.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

 

Подібні новиниПопулярні новини

Офіційна інформація про аварію, в якій постраждав Іван Попович (Фото)

    Офіційна

Сьогодні, 23-го вересня, відділ комунікації поліції Полтавської області повідомив деталі аварії, в яку вчора, 22-го вересня, потрапив Народний артист України – ...