Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

Прикордонні формальності під час Дня українсько-польського Дня добросусідства забезпечили військовослужбовці Чопського загону

вересня 16
13:20 2018

Режимні заходи та пропускні операції під час проведення українсько-польського Дня добросусідства успішно забезпечили учора прикордонники  Чопського загону.

Міжнародний захід, відновлений після шістнадцятирічної перерви, провели на території тимчасового переходу в районі 127-го прикордонного знаку поблизу с. Лубня Великоберезнянського району. До урочистостей долучилися представники органів влади прикордонних регіонів України та Польщі, громадських організацій, прикордонної та митної служб дипломатичних та консульських установ, зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця та Перший секретар посольства Андрій Кучеренко.

З метою забезпечення безперебійного пропуску гостей свята  безпосередньо на кордоні було облаштовано мобільний комплекс прикордонного контролю та виставлено додаткові прикордонні наряди. Усього  військовослужбовцями  Чопського загону було оформлено 403 особи, з яких 202 іноземці. У ході святкової програми учасникам урочистостей також було представлено прикордонне відомство та здобутки Чопського прикордонного загону.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...