Соціум

Святкування Дня Ужгорода сьогодні розпочалося з дитячого привітання

Першими місто Ужгород привітали вихованці дитячої театральної студії "Бавка", актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок та їхні давні друзі –  Асоціація студентів-економістів Закарпаття.

Костюмоване привітання древнього Ужгорода до його славетної 1125-ої річниці розгорнулося на площі Театральній.       Сцену заполонили маленькі  ремісники, торговці, пекарі, шевці,  тобто  городяни – головні рушії  історичного процесу. До них вийшов Ліхтарник, який  колись ходив по місту і запалював гасові ліхтарі. За допомогою своєї помічниці Квіткарки та юних театралів він розповів присутнім про чудові місця старовинного Ужгорода. На свято зібралися не лише мешканці міста, а також завітало багато гостей. На сцені з'явилася повітряна куля,  на якій "прилетіли" Оленка та Максим.   

Усі присутні разом "помандрували" містом та ближче познайомилися з   Театральною площею, її будівлями, видатними мешканцями міста, зокрема з найвідомішою та найсильнішою людиною в світі,  закарпатським силачем Іваном Фірцаком-Кротоном,  шлях якого до європейського визнання почався саме з Ужгорода, на мить занурилися у минуле життя  міста з його веселою "торговицею" – ярмарком!

Оскільки Ужгород є мультинаціональним містом, діти вітали його різними мовами. Серед патріотичних виступів, присутнім представили і циганський та італійський народний танець, угорські пісні тощо.

Крім того, святкові номери підготували ансамбль "Веселограйлики", танцювальний колектив "ЛІЛЕЯ", хореографічний ансамбль "Вербиченька", ромський дитячий танцювальний колектив "Терне чайора", вокальний ансамбль "Джерельце", танцювальний гурток "Перлинка" тощо.

Більше фото – за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 59 = 69