Соціум

У Берегові проведуть Свято лісу

Для гостей діятиме дрес-код – зелений одяг або мати на  собі елемент зеленого. Хто дотримається дрес-коду – отримає подарунок, інформує Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

У неділю, 16 вересня, в м. Берегово у рамках всеукраїнських заходів до Дня працівників лісового господарства України відбудеться масштабне свято, яке буде присвячено дітям та праці лісівників
Початок роботи всіх майданчиків: 13.00.
 
В урочистих заходах візьмуть участь: трудові колективи лісівників з усіх куточків Закарпаття, представники влади, учні шкільних лісництв та ГО “FORZA”.
 
На гостей свята чекають цікаві та динамічні конкурси, майстер-класи, ігри, конкурси та призи тощо. Маленькі учасники заходу матимуть змогу самостійно навчитися висаджувати дерева з закритою коринневою системою, виготовляти шпаківні та годівнички з натурального дерева, а опісля розмалюють їх екологічними фарбами, а на дорослих чекає виставка художників Закарпаття, насичена захоплююча творча програма на головній сцені, незабутній марш красунь з Ужгородського ансамблю Мажореток-барабанщиць і вишуканих підтягнутих працівників державної лісової охорони під супроводом оркестру і багато іншого.
 
Для гостей буде виконано Гімн лісівників від театру “Шарж” українською та угорською мовами під танцювальний супровід колективу “Корпорація друзів”. А ще на гостей працівників “зелених легенів” чекає особливий гість із оксамитовим голосом.
 
✅Ліси в Закарпатській області зростають на площі 695,8 тис. гектарах, лісистість краю становить 52 %. Щороку лісівники висаджують понад 10 мільйонів саджанців та сіянців. І основною метою діяльності Закарпатського ОУЛМГ є збереження лісів, охорона їх від пожеж, захист від шкідників і хвороб, посилення водозахисних, санітарно-гігієнічних, оздоровчих та інших корисних властивостей з метою охорони здоров'я людей і поліпшення навколишнього природного середовища.
 
Відтак, у третю неділю вересня всі, чия робота має хоч якесь відношення до зелених гаїв, дубрав, смерічників, хащі, відзначають своє професійне свято. Хто ці люди?
 
✅лісівники;
 
✅робочі зеленого господарства – лісокультурниці;
 
✅вальники;
 
✅працівники державної лісової охорони;
 
✅співробітники деревообробних підприємств і т.п.
 
Головна мета свята працівників лісової галузі – це пропагування позитивного відношення до лісу, його важливості у житті людини, зближення лісівників із громадськістю та популяризація професії лісівника як такої.
Безумовно, не обійдеться і без офіційних привітань та концертно-розважальної програми.
 
Місце проведення: Берегово, центр міста – площа Кошута
 
 
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 2