Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

Що сьогодні у Львові робить перша леді України

серпня 17
15:22 2018

Сьогодні, 17 серпня, у Львові зібралися освітяни з 36 країн світу.

А все через Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, який відкрився у Львівській Політехніці. Відкривати форум приїхали перша леді Марина Порошенко та міністерка освіти та науки України Лілія Гриневич, інформує "Дивись інфо".

Подія зібрала понад 200 учасників, метою спілкування яких стане збереження національної ідентичності українців за кордоном і зміцнення впливу української мови.

Організатори обіцяють, що під час форуму заплановане не лише спілкування та обмін досвідом, а й дефіле вчителів у дизайнерському одязі на основі етнічних мотивів, візит на Яворівщину тощо.

"Хочу вас привітати, що питання збереження національної ідентичності українців за кордоном обговорюється на такому представницькому рівні, – заявила під час виступу Марина Порошенко. – І дуже символічно, що цей форум проходить напередодні нашого головного національного свята – Дня Незалежності України. Наша сьогоднішня зустріч проходить на виконання указу Президента України про невідкладність заходів щодо зміцнення державного статусу української мови, адже сьогодні це питання національного значення, бо мова – це символ держави".

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...