Погода Ужгород, Закарпаття 16 °C
П'ятниця, 24 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Міський голова Тернополя зупинив рішення міської ради (Документ)

серпня 15
10:59 2018

Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження "Про зупинення рішення міської ради", інформує "ФМ".

"Розглянувши рішення Тернопільської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Юності (гр.Нагірна Т.В. та інші)", прийняте міською радою 08.08.2018р., та зауваження профільного заступника міського голови, начальника управління містобудування, архітектури та кадастру, начальника управління правового забезпечення, не прийняття рішень постійними комісіями міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, враховуючи рішення міської ради від 08.08.2018р №7/26/179 "Про мораторій надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення фізичним чи юридичним особам в користування, оренду чи власність земельних ділянок, які чинною містобудівною документацією визначені зонами об'єктів природно-заповідного фонду, рекреаційними зонами, зонами зелених насаджень та зелених насаджень спецпризначення" та мораторій надання містобудівних умов та обмежень на вказані землі", невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам Генерального плану міста, з метою додержання законності у здійсненні місцевого самоврядування, керуючись ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п.33.2 Регламенту Тернопільської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням від 24.11.2015 р. №7/2/152:

1.Зупинити рішення міської ради "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Юності (гр.Нагірна Т.В. та інші".

2.Скликати позачергову сесію Тернопільської міської ради сьомого скликання в порядку, передбаченому Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3.Внести на повторний розгляд міської ради рішення "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Юності (гр.Нагірна Т.В. та інші)".

Подібні новиниПопулярні новини

Страшні наслідки негоди на Закарпатті (Фото)

    Страшні

Унаслідок сильних опадів, усього на території Закарпатської області підтоплено: 31 житловий будинок, 71 дворогосподарство, 818 Га сільгоспугідь, 170 Га пасовищ, а також ...