Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 17 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Працівники Львівської митниці ДФС викрили порушника митних правил

серпня 14
14:53 2018

Сьогодні, 14.08.2018, в пункт пропуску "Краковець-Корчова" Львівська обл. з Республіки Польщі до України заїхав автомобіль "Opel Vivaro" під керуванням 57-річного  громадянина  України, мешканця Львівщини з пасажирами.

Для перетину кордону він  обрав смугу спрощеного контролю „зелений коридор". Однак під час митного контролю вказаного транспортного засобу та внесення даних про нього та осіб, які у ньому переміщувались, з'ясувалось, що однин з пасажирів повторно протягом 72 годин переміщується  через митний кордон. Автомобіль було скеровано на майданчик поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.

У салоні автомобіля було виявлено товари, які за своїми вартісними параметрами перевищують неоподатковану норму ввезення товарів громадянами на митну територію України.  Зокрема 150 шт. зовнішніх батарей для зарядки телефонів, планшетів та інших пристроїв (павербанк). Виявлений товар водій визнав своєю власністю. Товаросупровідних документів на цей товар до митного контролю подано не було.

Такі дії  громадянина  мають ознаки порушення  митних правил, передбачених статтею  471 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

ГУ ДФС у Львівській області

Подібні новиниПопулярні новини

"Втрачений Ужгород": історія кондитера Йозефа Шнайдгена (Фото)

    Втрачений Ужгород

Тістечка Йозефа Шнайдгена досі добре пам'ятають ужгородці і перечинці старшого покоління. Від кількох із них мені навіть доводилося чути, що нічого смачнішого ...