Події

Працівники Львівської митниці ДФС викрили порушника митних правил

Сьогодні, 14.08.2018, в пункт пропуску "Краковець-Корчова" Львівська обл. з Республіки Польщі до України заїхав автомобіль "Opel Vivaro" під керуванням 57-річного  громадянина  України, мешканця Львівщини з пасажирами.

Для перетину кордону він  обрав смугу спрощеного контролю „зелений коридор". Однак під час митного контролю вказаного транспортного засобу та внесення даних про нього та осіб, які у ньому переміщувались, з'ясувалось, що однин з пасажирів повторно протягом 72 годин переміщується  через митний кордон. Автомобіль було скеровано на майданчик поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.

У салоні автомобіля було виявлено товари, які за своїми вартісними параметрами перевищують неоподатковану норму ввезення товарів громадянами на митну територію України.  Зокрема 150 шт. зовнішніх батарей для зарядки телефонів, планшетів та інших пристроїв (павербанк). Виявлений товар водій визнав своєю власністю. Товаросупровідних документів на цей товар до митного контролю подано не було.

Такі дії  громадянина  мають ознаки порушення  митних правил, передбачених статтею  471 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

ГУ ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 42 = 44