Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 12 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Учасники Літньої школи з програмування в Ужгороді змагалися з фотоквесту (Фото)

серпня 12
18:14 2018

Для команд-учасниць Міжнародної літньої школи з програмування в УжНУ провели фотоквест: студенти мали знайти в місті пам'ятники, сфотографуватися з ними й розмістити світлини на сторінці у Фейсбуку.

Загалом учасники квесту шукали 14 ужгородських пам'ятників: Олександрові Духновичу, Шандору Петефі, Ігнатію Рошковичу, Євгенові Фенцику, Марії-Терезії, Ліхтарникові, Дойкові Габору, Йосипові Бокшаю й Адальберту Ерделі, Августинові Волошину, Олександрові Пушкіну, Томашу Масарику, Мілану Ростиславу Штефаникові, Тарасові Шевченку.

Оскільки місцеві учасники і гості міста були не зовсім в однакових умовах, переможців визначили і серед одних, і серед інших.

Отже, перше місце серед гостей зайняли студенти Вінницького національного технічного університету Костянтин Костюк і Леонід Кузнєцов (команда VNTU_9_3/4). Серед ужгородців першими із завданням упоралися Владислав Бочок, Андрій Симкін, Юлія Юрченко з команди ужгородського ліцею Uzh_Lyceum.

http://osvita.uz.ua 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині під колеса авто потрапила п’яна молодичка

    На

ДТП сталася сьогодні, 12 грудня, близько півночі на автодорозі "Рівне-Млинів" на Рівненщині. Там 31-річний мешканець с. Плоска, керуючи "Volkswagen Transporter", у межах ...