Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 17 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Вийшов друком черговий випуск Наукового збірнику Закарпатського музею народної архітектури та побуту

серпня 01
12:38 2018

Нещодавно у видавництві Олександри Гаркуші вийшов друком черговий (четвертий) випуск Наукового збірнику Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

Як і попередній, четвертий випуск збірника музею є результатом тісної  різнопланової співпраці наукових співробітників музею та науковців різних інституцій та закладів України. Свої наукові доробки на сторінках збірнику презентували наші колеги з Національного музею народної архітектури та побуту України (Київ), Музею народної архітектури та побуту у м. Львові, Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту, Інституту народознавства НАН України (Львів), кафедри етнології Львівського національного університету ім. І. Франка та кафедри історії України ДВНЗ "Ужгородський національний університет". Публікації присвячені окремим постатям в історії етнологічної науки, фондовим колекціям музеїв, проблемам збереження, реставрації та консервації музейних об'єктів, музейному менеджменту і маркетингу, інноваційним технологіям, традиційним заняттям, ремеслам та промислам, календарній та родинній обрядовості, світоглядним уявленням та народним знанням, монументальному мистецтву.

У збірнику також опубліковано хроніку Закарпатського музею народної архітектури та побуту за 2017 р. та один із рукописів вчителя народної школи з с. Буковець Воловецького району Михайла Парлага, що зберігається у фондовій збірці музею.

Сподіваємось, що матеріали збірника допоможуть у справі збереження відродження та подальшого розвитку культурної спадщини українського народу.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту                                                                                    

 

Подібні новиниПопулярні новини

"Втрачений Ужгород": історія кондитера Йозефа Шнайдгена (Фото)

    Втрачений Ужгород

Тістечка Йозефа Шнайдгена досі добре пам'ятають ужгородці і перечинці старшого покоління. Від кількох із них мені навіть доводилося чути, що нічого смачнішого ...