Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 19 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Найбільше проектів землеустрою опрацьовано у Тячівському районі

липня 23
17:39 2018

Земельниками Закарпаття опрацювали близько шість тисяч проектів землеустрою з інших областей, інформує прес-центр Закарпатської ОДА.

З початку 2018 року у рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру Закарпатської області з інших областей надійшло 5741 проект землеустрою. Експертами опрацьовано 5596, з них отримали позитивний висновок – 4 603, відмовлено – 993, на розгляді знаходиться 145 проектів.
Найбільше проектів землеустрою опрацьовано у Тячівському (1 045), Міжгірському (862) та Виноградівському (634) районах.
Спеціалістами райвідділів ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 6 843  проекта землеустрою, з них опрацьовано 6 588 проектів, отримали позитивний висновок – 4 774, відмовлено – 1 814, знаходиться на розгляді – 255 проектів.
У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 22 особи.
Довідково:
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру" затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатці матимуть вихідний у день вшанування пам’яті померлих

    Закарпатці

На Закарпатті День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль. ...