Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 19 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Поліцейські Закарпаття навідались до дітей, що відпочивають у літніх таборах

липня 17
13:58 2018

Працівники поліції Свалявського та Мукачівського районів в рамках загальноукраїнських заходів провели зарядку з дітьми, які оздоровлюються у літніх таборах. Метою акції є пропаганда здорового способу життя.

В рамках оздоровчо-профілактичних заходів "Зарядка зі school police officer" інспектори ювенальної превенції Свалявського та Мукачівського   відділень поліції зустрілись із дітьми   для проведення ранкової зарядки. Метою зустрічі є пропаганда здорового способу життя.

Вчора, поліцейські Свалявщини завітали до дитячого табору "Поліглот", що знаходиться у селі Керецьки. У цьому таборі відпочивають понад 30 дітей.  Всі разом, діти та поліцейські, розминалися та  виконували фізичні вправи. Діти  залюбки продемонстрували гості в погонах власні фізичні здібності.

У такий спосіб правохоронці популяризують серед дітей здоровий спосіб життя та  намагаються у різні способи продемонструвати дітям переваги  здорового способу життя та заохотити їх до занять фізкультурою та спортом. 

Про  важливість для людини вести здоровий спосіб життя та, що входить у це поняття розповіла дітям зі Львівщини, які наразі оздоровлюються у санаторії Карпати ювенал Мукачівського районного відділення поліції  Тетяна Когут. Поліцейська обговорила з дітьми, що таке здоров'я, які чинники впливають на його складові  та роль фізичної культури у збереженні та відновленні здоров'я.

В кінці зустрічі правоохоронці  побажали школярам вдалих літніх канікул і нагадали їм про правила безпеки.

Ювенальні поліцейські й надалі практикуватимуть проведення ранкових зарядок з дітьми.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатці матимуть вихідний у день вшанування пам’яті померлих

    Закарпатці

На Закарпатті День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль. ...