Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 13 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

У Генконсульстві Польщі у Львові для відвідувачів встановили дрес-код

липня 16
16:20 2018

До Генконсульства Польщі у Львові не можна не тільки проносити ріжучі і колючі предмети, але й заходити в шортах.

Про це написала у Facebook перекладач із Любліна Анджеліка Кволік, інформує "Експрес".

Її пост поширили десятки разів із багатьма іронічними коментарями. "Двоюрідна сестра у Львові мусила замінити на нову "Карту поляка"... – пише у своєму пості Анджеліка. – Фото на вході до консульства привернуло мою увагу. У коротких штанях – не зайдете до святині правдивої та справедливої. Соррі, але це щось за межею дурощів! Ніхто в білизні ж не йде до консульства. А якщо б я потрапила в халепу, загубила документи і була б, власне, в шортах, то не зайшла б туди?... Розумію, костел, театр, ресторація з багатьма зірочками тощо, але консулят?". На прохання пояснити таку вимогу в Генконсульстві Польщі відповіли, що це нормальна річ, яка має бути сама собою зрозуміла, адже до консульства слід одягатися так само, як у театр – відповідно.

Перший секретар і віце-консул Генерального консульства Польщі у Львові Катажина Солек відповіла: "Пояснення очевидне: обмеження ввели з поваги до інституції та справ, які в ній вирішуються, а також поваги до іншої особи. Тобто з тих самих причин, з яких в театр не личить йти в купальнику чи спортивних штанах, а на уроках учні не жують гумки, чи під час розмови не тримається рук у кишені. Генконсульство знає, що нагадування цих елементарних норм збурило молодих користувачів соцмереж. Проте справа видається такою очевидною для переважної більшості осіб, які відвідують консульство, що ми вважали зайвим коментувати і пояснювати це питання. Водночас інформуємо, що в історії цього консульства не було такого, щоб хто-небудь, хто потребував консульської допомоги у непередбачуваній ситуації, звернувся, і щоб консул вказав на невідповідність одягу".

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині під колеса авто потрапила п’яна молодичка

    На

ДТП сталася сьогодні, 12 грудня, близько півночі на автодорозі "Рівне-Млинів" на Рівненщині. Там 31-річний мешканець с. Плоска, керуючи "Volkswagen Transporter", у межах ...