Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 19 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді на вступних іспитах в магістратуру спацював металодетектор

липня 13
19:42 2018

Спійманому на "гарячому" студенту дочасно припинили виконання фахових тестів., інформує Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

Сьогодні в Ужгороді проводилося ЄФВВ – Єдине фахове вступне випробування для осіб, які планують вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 "Право" та 293 "Міжнародне право".

Участь у тестуванні взяли 318 осіб, що становить 85 % від загальної кількості зареєстрованих.  На  2 пунктах тестування (Класична гімназія, школа №6) працювали 68 осіб  персоналу, проводився контроль із використання металодетектора.  На одному з пунктів було зафіксовано порушення процедури 1 учасником, якому дочасно припинено виконання ЄФВВ .

Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів із дня  проведення тесту

Подібні новиниПопулярні новини

На Львівщині легковик зробив "пірует" у кювет

    На

Учора, 18 листопада, вночі на трасі Львів-Самбір-Ужгород у Турківському районі Львівської області сталася ДТП. Там водій "Міцубіші", 22-річний житель одного з ...