Погода Ужгород, Закарпаття 29 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 21 липня 2018 року
  Останні новини:
   

Дітлахи привітали патрульних зі святом (Фото)

липня 13
14:36 2018

Учора, у патрульних відбулась зустріч із дошкільнятами у садочку №18, міста Мукачево. Захоплюючі історії із роботи полісменів, ігри на майданчику, амуніція інспекторів — не залишили байдужими малечу.

Охоронці порядку пояснили дітям, що таке світлофор, продемонстрували поліцейські спецзасоби та патрульний автомобіль. А також не забули розповісти про головні правила безпеки поводження на воді та під час спілкування із незнайомими людьми.

— Такі заходи ми проводимо для того, щоб попередити дитячий травматизм на дорогах, — розповідає інспектор Микола — У формі гри діти запам'ятовують основні правила безпеки, які знадобляться їм протягом усього життя.

На останок, дітлахи порадували несповіданими подарунками. Замальовки та святкові листівки із привітаннями до Дня Національної поліції — передали всім патрульним, котрі стоять на захисті українського народу.

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатка Неля Лазар: «Астра-Діа» — це перетворення мрії у мету, яка дала реальні результати»

    Закарпатка

Коли не просто любиш те, що робиш. А й робиш те, що любиш. Тоді з'являються реально позитивні результати. Це усе про закарпатку Нелю Лазар. Наразі вона є ...