Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 19 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Що роблять комунальники сьогодні в Ужгороді

липня 12
17:19 2018

Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінію електропостачання на вулиці Івана Долгоша, на вулиці Кавказькій міняють лампи вуличного освітлення, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

На cхилах набережної Незалежності косять та прибирають, роблять усе необхідне у рамках підготовки до Петрівського ярмарку. Косять також зелені зони на кладовищі "Кальварія" та Пагорбі Слави. Працівники обслуговуючих підприємств проводять прибирання вулиць та закріплених за ними дільниць.

Продовжується капітальний ремонт покриття площі Шандора Петефі, капітальний ремонт тротуарів на вулиці Юрія Гагаріна, реконструкція вулиці Олександра Можайського (8 Березня – Минайська) . На вулиці Шумній у рамках підготовки до капітального ремонту зрізають аварійні дерева.

Поточні ремонти сьогодні проводять на вулицях Електрозаводській та Івана Панькевича. На перехресті вулиці Олександра Фединця – вулиці Панаса Мирного відновлюють дорожні знаки.

Подібні новиниПопулярні новини

На Львівщині легковик зробив "пірует" у кювет

    На

Учора, 18 листопада, вночі на трасі Львів-Самбір-Ужгород у Турківському районі Львівської області сталася ДТП. Там водій "Міцубіші", 22-річний житель одного з ...