Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатців запрошують на унікальне етнофешншоу «Аристократична Україна»

липня 09
14:30 2018

Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів відбудеться 28 липня на території історико-культурного комплексу "Замок-музей "Радомисль".

Фестиваль "Аристократична Україна" пройде вже втретє з метою  пізнання етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

Програма фестивалю передбачає три секції показу. Перша – дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені аутентичні строї. Друга секція показу – демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етно-мотивами, а також дитяче дефіле. А третя секція – "Сама шила" – на якому свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри. 

Цьогоріч під час фестивалю буде проходити ярмарок народних майстрів, в якій братимуть участь майстерні з Київщини, Луцька, Житомирщини, Вінничини, а ще кожен відвідувач зможе взяти участь у майстер-класах, під час яких можна буде дізнатися секрети вишивки та відкрити свій талант за ткацьким станком.

До участі у фестивалі запрошуються всі охочі.

Прес-центр Закарпатської ОДА

Подібні новиниПопулярні новини

Ужгородський замок знову став місцем археологічних розкопок (Фото)

    Ужгородський

На території Ужгородського замку знову працюють археологи – тиждень тому там продовжили розпочату минулоріч археологічну експедицію, яка досліджує руїни ...