Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

"Бавка" закриває свій 37-й театральний сезон

червня 29
17:43 2018

1 липня улюблений юними глядачами Закарпатський академічний обласний театр ляльок закриває свій 37-й театральний сезон, що був сповнений надзвичайно насиченим творчим життям – виступами з виставами перед глядачами, підготовкою до прем'єр, виїздами та гастролями, участю в різноманітних фестивалях та проведенням свого – широковідомого Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Інтерлялька".

Актори-лялькарі попрощаються зі своїми шанувальниками виставою "По щучому велінню" за однойменною дитячою п'єсою фундатора українського професійного театру, славетного драматурга, актора і режисера Марка Кропивницького, де головний герой – працьовитий парубок Хома. Поставлена режисером, заслуженим артистом України Олександром Куциком у жанрі українського музично-драматичного дивертисменту, вистава сповнена музики, танців, концертних номерів. Яскраві ляльки та колоритні костюми акторів доповнюють цікаву сценографію художниці Тетяни Улинець. Для глядачів цього разу гратимуть артисти театру Олена Пишка, Юлія Чеховська, Павло Проданюк, Олександр Беліков. 

А у фіналі на сцену вийде весь акторський склад театру, аби подякувати маленьким і великим глядачам за прихильність, побажати всім гарного літа й попрощатися зі своїми шанувальниками до наступних зустрічей у новому, 38-у театральному сезоні.

Ніна Малишка, театрознавець

Подібні новиниПопулярні новини

23-річна хмельничанка зарізала турецького далекобійника

    23-річна

  Потерпілий помер від значної крововтрати. Йому нанесли близько 20 ударів ножем у голову, шию та тулуб, зачепивши артерію. Він ще зміг вийти з машини в ...