Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

ДФС: задекларувавши доходи, до 1 серпня 2018 року сплатіть податок

червня 23
13:49 2018

Прес-служба ДФС у Закарпатській області нагадує громадянам, котрі подали декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, про обов'язок сплати до 1 серпня року, що настає за звітним, суми податкового зобов'язання, зазначеної в поданій податковій декларації.

Відповідно до п. 126.1 ст. 126 Податкового кодексу України у разі несплати узгодженої суми грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації до 1 серпня, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу. Якщо затримати виплати до 30 календарних днів включно, то штраф сягатиме 10 % погашеної суми податкового боргу. Якщо затримка буде більшою за 30 календарних днів, то доведеться виплатити штраф у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу. А після спливу 90 календарних днів граничного строку сплати податкового зобов'язання нараховується пеня.

Подібні новиниПопулярні новини

У Хмельницькому на "зебрі" насмерть збили пенсіонерку

    У

  Сьогодні, 20 лютого, в Хмельницькому близько 14.00 години по вулиці Героїв Майдану біля обласної бібліотеки сталася смертельна ДТП, інформує Сектор комунікації ...