Погода Ужгород, Закарпаття 28 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 19 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Пенсійники зустрілися зі слухачами Ужгородського університету третього віку

червня 19
19:01 2018


У рамках проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед людей похилого віку щодо пенсійних новацій заступник начальника Ужгородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Довгей зустрілася 19 червня із слухачами Ужгородського університету третього віку, що діє при "Кольпінгу" в обласному центрі, інформує ГУ ПФУ у Закарпатській області.

У ході зустрічі Галина Довгей надала роз'яснення присутнім щодо змін у пенсійному законодавстві, проінформувала про порядок здійснення перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року та очікуваний перерахунок з 1 липня поточного року, про умови призначення пенсії та особливості обчислення страхового стажу. Крім того, наголосила на можливості отримання консультацій безпосередньо в об'єднаному управлінні, а також на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, ознайомила з порядком реєстрації на ньому.

Подібні новиниПопулярні новини

Термальні курорти Закарпаття – перспективний бізнес і розвиток туризму в регіоні

    Термальні

Термальні курорти на території Закарпатської області з'явилися ще два століття тому. Лікуватися цілющою мінеральною водою та приймати теплі ванни сюди ...