Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Пенсійники зустрілися зі слухачами Ужгородського університету третього віку

червня 19
19:01 2018


У рамках проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед людей похилого віку щодо пенсійних новацій заступник начальника Ужгородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Довгей зустрілася 19 червня із слухачами Ужгородського університету третього віку, що діє при "Кольпінгу" в обласному центрі, інформує ГУ ПФУ у Закарпатській області.

У ході зустрічі Галина Довгей надала роз'яснення присутнім щодо змін у пенсійному законодавстві, проінформувала про порядок здійснення перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року та очікуваний перерахунок з 1 липня поточного року, про умови призначення пенсії та особливості обчислення страхового стажу. Крім того, наголосила на можливості отримання консультацій безпосередньо в об'єднаному управлінні, а також на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, ознайомила з порядком реєстрації на ньому.

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...