Погода Ужгород, Закарпаття 9 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Пенсійники зустрілися зі слухачами Ужгородського університету третього віку

червня 19
19:01 2018


У рамках проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед людей похилого віку щодо пенсійних новацій заступник начальника Ужгородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Довгей зустрілася 19 червня із слухачами Ужгородського університету третього віку, що діє при "Кольпінгу" в обласному центрі, інформує ГУ ПФУ у Закарпатській області.

У ході зустрічі Галина Довгей надала роз'яснення присутнім щодо змін у пенсійному законодавстві, проінформувала про порядок здійснення перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року та очікуваний перерахунок з 1 липня поточного року, про умови призначення пенсії та особливості обчислення страхового стажу. Крім того, наголосила на можливості отримання консультацій безпосередньо в об'єднаному управлінні, а також на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, ознайомила з порядком реєстрації на ньому.

Подібні новиниПопулярні новини

Ремонт скверу Крупки та будівництво на Підградській, 40: що зміниться в історичному центрі Ужгорода? (Фото)

    Ремонт

Учора, 20 лютого, в Ужгороді знову засідала консультативна ради з питань охорони культурної спадщини при Закарпатській облдержадміністрації. Цього разу на її ...