Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Стало відомо, кого івано-франківці хочуть бачити наступним міським головою

червня 18
16:26 2018

Сьогодні, 18 червня, відбулася прес-конференція щодо результатів соціологічного дослідження "Ставлення мешканців Івано-Франківська до суспільно-політичних проблем міста".

Дослідження проводилось нинішньої весни студентами ІІІ курсу ПНУ ім. В. Стефаника на замовлення агенції "Galka.if.ua", інформує "Галка".

"Маю зауважити, що до соціологічного дослідження долучилися не лише студенти, а й фахівці з кафедри, тому можемо довіряти результатам. Чому в опитуванні ми звернули увагу саме на питання проблем Івано-Франківська і політичних уподобань мешканців? Бо вони наразі є, напевно, одними з найактуальніших", – зазначила Ірина Кучера, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства ПНУ.

Під час дослідження виявилося, що майже половина респондентів (40%) не пішли б на вибори міського голови Івано-Франківська, якби вони відбувалися найближчим часом.

Серед тих, хто все-таки прийшов би на дільниці, міським головою обрали б Руслана Марцінківа (21,3%). Друге місце посів Олександр Шевченко (10,9%). Третє – Віктор Анушкевичус (4,3%).

7,1% опитаних не підтримали б жодного кандидата, а 5,9% не змогли відповісти на запитання.

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...