Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Лише один день на профілактичний огляд дітей – тепер це можливо

червня 18
13:30 2018

Літо – найкращий час, аби перевірити здоров'я ваших дітей та покращити його, підготувавши до складного шкільного періоду. У цьому переконані фахівці найбільшої мережі медичних лабораторій на Закарпатті "АСТРА-ДІА", котрі вже третє літо поспіль запрошують свідомих батьків скористатися вигідною акцією зі знижкою у 20% на три пакети аналізів.

"Перевірка здоров'я дитини шляхом здачі аналізів крові, сечі і калу повинна бути обов'язковою щорічною процедурою у кожній сім'ї, – зауважує головний лікар лабораторій "АСТРА-ДІА" Валентина Леміш. – Звичайний загальний аналіз крові може розповісти багато чого про зміни в організми, про можливі запалення, алергію, анемію тощо. Протягом року батькам зазвичай не вистачає часу на профілактичні огляди своїх дітей, тому ми пропонуємо присвятити цій процедури один день літа. У наших лабораторіях та пунктах здати аналізи можна швидко, комфортно, а тепер ще й зі знижкою".

Забір аналізів для профілактичних педіатричних оглядів можна здійснити в одному із 24-х пунктів лабораторної мережі "АСТРА-ДІА" у всіх найбільших містах і селах Закарпаття. Це дуже зручно, адже результати досліджень лабораторія надасть протягом 24 годин з часу забору аналізів, причому отримати їх можна як у лабораторії в роздрукованому вигляді, так і дистанційно – зайшовши на сайт мережі, отримавши листа на електронну пошту чи повідомлення з посиланням на смартфон.

"У нас батьки можуть забути про кількагодинні черги у державних поліклініках і плач наляканих дітей. Процедура відбувається швидко, час очікування є мінімальним, до того ж маленьким діткам не потрібно її вистоювати, можна присісти відпочити або погратися, – веде далі Валентина Леміш. – Перед вступом до дитсадка чи школи, як правило, дуже багато дітей з батьками мусять висидіти у чергах, аби здати аналізи і потрапити до педіатра за медичною довідкою. Нам хочеться спростити батькам хоча би частину цієї неприємної процедури, до того ж гарантувати, що аналізи будуть виконані швидко і, головне, якісно. У лабораторіях "АСТРА-ДІА" працює високотехнологічне японське та німецьке обладнання, аналогів якому на Закарпатті більше немає. Ми використовуємо для забору крові на аналізи одноразові вакуумні системи, а ризик переплутати їх унеможливлюється завдяки тому, що кожен аналіз маркується спеціальним кодом. Тому наші клієнти можуть бути упевненими у правильності результатів".

Знижка у 20%  діє з 11 червня до 1 вересня на три пакети аналізів для дітей від народження до 18-річного віку. Мінімальний пакет включає загальний аналіз крові (визначає 24 основних показники, 9 додаткових і ШОЕ) та загальний аналіз сечі з мікроскопією осаду. Коштує така послуга зі знижкою 145 гривень.

Комплекс № 2 до загального аналізу крові та сечі пропонує дослідити кал дитини на виявлення яєць гельмінтів. Такий пакет аналізів коштує трохи дорожче – 210 гривень. А для тих батьків, хто бажає дізнатися, чи немає в організмі їхніх дітей таких розповсюджених і таких неприємних паразитів гостриків, є третій пакет аналізів, у якому, окрім досліджень крові, сечі та калу, є ще й аналіз-зішкріб, здатний виявити у дитини ентеробіоз. Таке дослідження вже зі знижкою коштує 270 гривень.

Перед тим, як прийти у лабораторії "АСТРА-ДІА", його фахівці радять батькам подзвонити за номерами телефонів найближчої лабораторії і уточнити правила забору аналізів. Щоліта, починаючи з 2015 року, вигідною пропозицією від мережі лабораторій користуються 200-300 малих пацієнтів та їхніх батьків. Те, що закарпатці довіряють "АСТРА-ДІА", доводить і той факт, що великим спектром послуг мережі лабораторій щодня користуються близько тисячі людей. Цьогоріч "АСТРА-ДІА", створена ще у 2008 році, святкуватиме своє 10-ліття, тож вже у липні шукайте на сайті мережі лабораторій та на їхніх сторінках у соцмережах повідомлення про нові акції, знижки та подарунки.

Дбайте про здоров'я своїх дітей разом із "АСТРА-ДІА"!  

Про деталі акції та усі важливі подробиці вам розкажуть за номерами телефонів:

(0312) 64 46 75;

067 312 66 69;

050 338 17 48.

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...