Погода Ужгород, Закарпаття 27 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 16 серпня 2018 року
  Останні новини:
   

Поліцейські навчали юних ужгородців, як правильно поводитися на дорозі

червня 13
17:20 2018

 

Педагоги, представники громадської організації "Паралельний світ" та працівники сектору ювенальної поліції Закарпаття організували для школярів інтерактивну гру для вивчення правил безпеки дорожнього руху. Учні молодших класів пробували себе в ролі самостійних пішоходів та водіїв.
Навіть відпочиваючи в період літніх канікул, учні Ужгородської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов не припиняють навчатися.

Сьогодні, 13 червня, педагоги закладу, разом із працівниками поліції та діячами ужгородської громадської організації "Паралельний світ" організували для дітей пізнавально-навчальну гру.

Граючись, школярі мали змогу відчути себе самостійними учасниками дорожнього руху, коли вони без контролю батьків обирали варіанти правильної поведінки пішохода на дорозі. 
Деякі з учнів виступали в ролі водіїв і мали змогу побачити процес дорожнього руху зі сторони кермувальників автозасобами.

У нагоді дітям стали спеціально зроблені дорожні знаки. Їх виготовляли самі учні разом із громадським активістом з організації "Паралельний світ". Майстер розробив дерев'яні заготовки, а учні не лише правильно і якісно їх розмалювати, а й запам'ятовували призначення та місцерозташування кожного з них.

Виготовлені знаки діти застосовували на імітованому автошляху з перехрестям, який розкреслили спеціальними розмітками на майданчику школи. Розібратися у правилах безпеки дорожнього руху та запам'ятати їх діткам допомагали начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Закарпатській області Андрій Курта, інспектор сектору ювенальної превенції майор Лідія Мацецка та представники управління патрульної поліції Ужгорода. Поліцейські розповідали дітям, як слід поводитися на дорозі, якщо вони є пішоходами, рухаються автошляхом у колоні з іншими, їдуть на велосипедах тощо.

Зустріч завершилася приємним сюрпризом від дирекції школи — нагородженням грамотами всіх учасників гри.

Заходи такого типу працівники ювенальної превенції проводять систематично. Особливо часто такі зустрічі організовують саме в літній період, коли учні навчальних закладів більше часу проводять не в школі, під наглядом педагогів, а на дитячих майданчиках, що часто розміщені близько від доріг із напруженим автомобільним рухом.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині диверсант намірявся підірвати атомну електростанцію

    На

Мешканець Вараша на Рівненщині намірявся підірвати атомну електростанцію.На вирок суду обвинувачений чекає під вартою. Слідчі дії встановили, що ...