Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 25 червня 2018 року
  Останні новини:
   

Чим сьогодні займаються ужгородські комунальники

червня 13
15:10 2018

Сьогодні в Ужгороді працівники підприємства "Закарпателектробуд" встановлюють нову електролінію лінію і відновлюють вуличне освітлення на вулиці Вчительській, Юрія Годинки, міняють лампи на перехресті вулиць Михайла Грушевського та Перемоги, ремонтують трансформаторну підстанцію на площі Дружби народів.

"УжАгромікс" обрізає гілки, що заважають видимості дорожніх знаків на вулицях Олександра Довженка, Володимира Гошовського (Боженка) та світлофора на вулиці Льва Толстого. Формувальну обрізку дерев проводять на вулиці Дмитра Георгієва (Котовського). 

Косять сьогодні схили Студентської та Слов'янської набережних ("УжАгромікс"); зелені зони на вулиці Марії Заньковецької та вздовж алеї біля шкіл №№ 12,15 ("УжБудСервіс"); на вулицях Перемоги, В'ячеслава Чорновола ("Прибиральник Плюс").

Стихійні смітники прибирають на вулицях Пограничній (КП КШЕП); Тиводара Легоцького, 18, 46, Юрія Гойди, Тараса Шевченка, В'ячеслава Чорновола, Олександра Богомольця, 14, Федора Достоєвського, 20 ("АВЕ-Ужгород"); на кладовищах міста (КП УККП).

Двірники всіх обслуговуючих компаній та комунальних підприємств прибирають на своїх дільницях.

Покриття з кам'яної бруківки та щебеневі основи продовжують робити в рамках капітального ремонту площі Шандора Петефі, там також роблять лунки для посадки дерев та місця для опор вуличного освітлення і продовжують реконструкцію інженерних мереж. Триває капітальний ремонт тротуарів на вулиці Юрія Гагаріна – викладають бордюри, ФЕМ-плитку; вулиці Перемоги – роблять щебеневі основи, ставлять бордюри; Марії Заньковецької – піднімають обойми колодязів вуличної зливової каналізації, ставлять бордюри, ФЕМ-плитку. Триває реконструкція вулиці Олександра Можайського – роблять щебеневі основи, ставлять бордюри.

Продовжують також капітальний ремонт внутрішньоквартальної території на вулиці Перемоги, 132, водопроводу та каналізації житлового будинку на Івана Айвазовського, 18, спортмайданчика на проспекті Свободи, 20, перемощують кам'яну бруківку на вулиці Олександра Фединця.

Поточний ремонт дорожнього покриття проводить КП КШЕП на вулиці Іштвана Дендеші.

Ужгородська міська рада

Подібні новиниПопулярні новини

Учасниками нападу на ромський табір у Львові, під час якого загинув 24-річний закарпатець, були семеро 16-17-річних львів’ян. Усіх затримали (Фото)

    Учасниками

Департамент комунікації Національної поліції України повідомляє про затримання семи нападників на тимчасове ромське поселення у Львові, яке сталося цієї ночі. ...