Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 12 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Міський голова Чернівців визнав очевидне

червня 12
16:43 2018

На кількох останніх сесіях Чернівецької міськради депутати звертали увагу міського голови на те, що в місті встановилися нормальні погодні умови, тож потрібно негайно приступити до капітального ремонту доріг.

Олексій Каспрук запевняв, що все під контролем і з 1 червня на всіх запланованих об'єктах розпочнуться роботи, повідомляє "ЧТ".

Уже практично середина місяця, а ремонтні роботи на дорогаз практично ніде не розпочалися. Це сьогодні, 12 червня, на своєму брифінгу був змушений визнати О. Каспрук.

Він повідомив, що нині ремонтують лише вул. Суворова. А от на Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславській роботи так і не розпочалися.

Тому є побоювання, що може повторитися історія минулого року, коли на ремонт міських доріг виділи 50 млн. гривень, а чиновники з Ратуші змогли за 10 місяців освоїти тільки 11 мільйонів, тож значна частина дорігу місті залишилися розбитими.

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині під колеса авто потрапила п’яна молодичка

    На

ДТП сталася сьогодні, 12 грудня, близько півночі на автодорозі "Рівне-Млинів" на Рівненщині. Там 31-річний мешканець с. Плоска, керуючи "Volkswagen Transporter", у межах ...