Погода Ужгород, Закарпаття 32 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 21 серпня 2018 року
  Останні новини:
   

Міський голова Чернівців визнав очевидне

червня 12
16:43 2018

На кількох останніх сесіях Чернівецької міськради депутати звертали увагу міського голови на те, що в місті встановилися нормальні погодні умови, тож потрібно негайно приступити до капітального ремонту доріг.

Олексій Каспрук запевняв, що все під контролем і з 1 червня на всіх запланованих об'єктах розпочнуться роботи, повідомляє "ЧТ".

Уже практично середина місяця, а ремонтні роботи на дорогаз практично ніде не розпочалися. Це сьогодні, 12 червня, на своєму брифінгу був змушений визнати О. Каспрук.

Він повідомив, що нині ремонтують лише вул. Суворова. А от на Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславській роботи так і не розпочалися.

Тому є побоювання, що може повторитися історія минулого року, коли на ремонт міських доріг виділи 50 млн. гривень, а чиновники з Ратуші змогли за 10 місяців освоїти тільки 11 мільйонів, тож значна частина дорігу місті залишилися розбитими.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія життя директора маргаринового заводу Ференца Трібуса (Фото)

    Втрачений

Нині "Втрачений Ужгород" розкаже про сім'ю Трібусів, генеалогічне дерево яких тягнеться до стількох цікавих постатей, що й перерахувати важко. Уявіть собі, ...