Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
Неділя, 24 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Міський голова Чернівців визнав очевидне

червня 12
16:43 2018

На кількох останніх сесіях Чернівецької міськради депутати звертали увагу міського голови на те, що в місті встановилися нормальні погодні умови, тож потрібно негайно приступити до капітального ремонту доріг.

Олексій Каспрук запевняв, що все під контролем і з 1 червня на всіх запланованих об'єктах розпочнуться роботи, повідомляє "ЧТ".

Уже практично середина місяця, а ремонтні роботи на дорогаз практично ніде не розпочалися. Це сьогодні, 12 червня, на своєму брифінгу був змушений визнати О. Каспрук.

Він повідомив, що нині ремонтують лише вул. Суворова. А от на Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславській роботи так і не розпочалися.

Тому є побоювання, що може повторитися історія минулого року, коли на ремонт міських доріг виділи 50 млн. гривень, а чиновники з Ратуші змогли за 10 місяців освоїти тільки 11 мільйонів, тож значна частина дорігу місті залишилися розбитими.

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...