Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 24 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Колишній начальник ГУ Держкомзему Волині разом з директором підприємсва потрапив у кримінал

червня 12
14:54 2018

Правоохоронці Волині порушили кримінальну справу проти колишнього начальника ГУ Держкомзему області та директора ПП "Геомоніторинг-Волинь".

Їх звинувачують у розтраті понад 400 тисяч державних грошей, інформує "ВолиньUA".

Посадовець змовився з директором підприємства, з яким за результатами тендеру було укладено договір на проведення інвентаризації земель несільськогосподарського призначення на території Рожищенського, Володимир-Волинського і Горохівського районів. У такий спосіб вони заволоділи і розтратили бюджетні кошти, призначені для оплати цих робіт.

Підприємство, яке мало виконати роботи, не володіло належним обладнанням для їх проведення і не мало підготовлених фахівців, відтак не провело інвентаризації земель, а документація, виготовлена ним, була непридатною для використання у роботі. Попри це директор підприємства підписав і скріпив печаткою акти прийому-передачі виконаних робіт, які містили неправдиву інформацію.

Начальник ГУ Держкомзему у Волинській області, знаючи, що відомості, вказані в актах, неправдиві, підписав їх і передав до бухгалтерії управління для здійснення оплати. На підставі цих підроблених документів на рахунок підприємства було безпідставно перераховано 423 500 гривень.

Тепенр обоє обвинувачених постануть перед судом.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукарки Ержебет Пушавер (Фото)

    Втрачений

Нещодавно я переконалася у тому, що зіркою соцмереж може бути не лише сучасна модна дівчина, а і дівчина з минулого – теж модна, щира і красива. Фотографії ...