Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Колишній начальник ГУ Держкомзему Волині разом з директором підприємсва потрапив у кримінал

червня 12
14:54 2018

Правоохоронці Волині порушили кримінальну справу проти колишнього начальника ГУ Держкомзему області та директора ПП "Геомоніторинг-Волинь".

Їх звинувачують у розтраті понад 400 тисяч державних грошей, інформує "ВолиньUA".

Посадовець змовився з директором підприємства, з яким за результатами тендеру було укладено договір на проведення інвентаризації земель несільськогосподарського призначення на території Рожищенського, Володимир-Волинського і Горохівського районів. У такий спосіб вони заволоділи і розтратили бюджетні кошти, призначені для оплати цих робіт.

Підприємство, яке мало виконати роботи, не володіло належним обладнанням для їх проведення і не мало підготовлених фахівців, відтак не провело інвентаризації земель, а документація, виготовлена ним, була непридатною для використання у роботі. Попри це директор підприємства підписав і скріпив печаткою акти прийому-передачі виконаних робіт, які містили неправдиву інформацію.

Начальник ГУ Держкомзему у Волинській області, знаючи, що відомості, вказані в актах, неправдиві, підписав їх і передав до бухгалтерії управління для здійснення оплати. На підставі цих підроблених документів на рахунок підприємства було безпідставно перераховано 423 500 гривень.

Тепенр обоє обвинувачених постануть перед судом.

Подібні новиниПопулярні новини

Другий тур остаточно визначився – туди виходять Зеленський і Порошенко

    Другий

Центр досліджень "СОЦІС" опублікував березневу соціологію. Відповідно до останніх соціологічних даних, лідером президентських перегонів залишається ...